Renovace a broušení parket

Kromě pokládky povrchů a podlah také opravujeme drobné vady, mechanická poškození či provádíme kompletní renovaci a to vždy na nejvyšší možné úrovni kvality. Protože disponujeme profesionálními nástroji a používáme prověřené technologické postupy pro dokonalou renovaci starých parketových podlah, je vždy naším výsledkem znovu-obnovená podlaha v původním vzhledu a stylu. Podlahy brousíme, renovujeme a doplňujeme vždy citlivě, odborně a dle Vašich představ a požadavků.

Jak probíhá renovace parket

Podle potřeby parkety zabrousíme, zbavíme je tak poškozeného povrchu. Broušení opakujeme podle potřeby s ohledem na celkový stav. Pokud je poškození hloubkové nebo jednotlivé parkety chybí, doplníme je dokonalými náhradami, které jsou od původních k nerozeznání. Následně parkety nalakujeme ekologickými přípravky a vyleštíme. Vždy předáváme dílo provedené s maximální péči a v nejlepší kvalitě odvedené práce k Vaší plné spokojenosti.

Ceny za renovaci parket

Vzhledem k variabilitě prací spojených s renovací parket, nejsme schopni udat jasnou paušální cenu za renovaci. Cena se odvíjí od rozsahu zakázky, typu podlahy, druhu práce, použitých materiálů a technologií. Cenu stanovujeme vždy po obhlídce konkrétního případu, liší se v mnoha ohledech. Nicméně, po prozkoumání podlahy a konzultaci Vašich potřeb, Vám vždy jasně sdělíme konečnou cenu za renovaci. Tu samozřejmě provedeme tak, aby došlo k naplnění Vašich představ k Vaší maximální spokojenosti. Objednejte se k renovaci podlahy, zeptejte se nás na cokoli, pomůžeme Vám!